KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12771256
nr 1277 1256
Tage Törning
(f. 1925), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 41/65, Motivet: 32x39 cm
Tage Törning, svensk målare, tecknare och grafiker född 1925.
Utrop:
400 kr
måndag 30 september 2019
kl 19:02:48
Tage Törning
Läs mer om Tage Törning